O nas

Działamy na rynku usług prawniczych od 2003 r. Do grona naszych klientów należą zarówno duże spółki akcyjne, dynamicznie rozwijające się mniejsze i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne.

Priorytetem jest dla nas jakość usług i satysfakcja naszych klientów. Klienci doceniają nasze doświadczenie, rzetelność, indywidulane podejście do ich interesów. Nasze kwalifikacje umożliwiają pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań Klientów oraz zrozumienie zarówno prawnych, jak i biznesowych aspektów powierzanych nam spraw.

NASZ ZESPÓŁ

JOANNA WASILEWSKA – radca prawny – właściciel, osoba zarządzająca kancelarią, koordynująca prace zespołu prawników. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu ukończyła  w 1999 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw i prowadzeniu sporów sądowych. Specjalizuje się w prawie pracy, prawie umów, prawie nieruchomości, cywilnym, gospodarczym i rodzinnym. Posługuje się językiem angielskim, w tym prawniczym (certyfikat TOLES).

 

 

 

 

 

 

KATARZYNA SZWICHTENBERG – radca prawny – ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz filologię angielską w Nauczycielskim Kolegium Języka Angielskiego w Koszalinie. W latach 2012-2015 odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie, zakończoną egzaminem zawodowym w 2016 r. Specjalizuje się w sprawach z zakresu odszkodowań. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych oraz we wspieraniu przedsiębiorców w zakresie prawa spółek, prawa cywilnego i prawa pracy. Biegle mówi po angielsku. Posiada stwierdzoną certyfikatem znajomość prawniczego języka angielskiego. 

 

 

 

 

 

 

ALEKSANDRA GÓRAL – aplikant radcowski przy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu po zdanym egzaminie radcowskim. Ukończyła Wydział Prawa i  Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studia Prawa Brytyjskiego "Introduction to English and European Union Law" prowadzone przez Uniwersytet w Cambridge. W kancelarii zajmuje się prawem cywilnym, gospodarczym i handlowym, prawem nieruchomości oraz prawem pracy. Biegle włada  językiem angielskim (w tym prawniczym) oraz niemieckim.