Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/templates/przymiarki_radcy20140429/functions.php on line 174

O nas

Działamy na rynku usług prawniczych od 2003 r. Do grona naszych klientów należą zarówno duże spółki akcyjne, dynamicznie rozwijające się mniejsze i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne.

Priorytetem jest dla nas jakość usług i satysfakcja naszych klientów. Klienci doceniają nasze doświadczenie, rzetelność, indywidulane podejście do ich interesów. Nasze kwalifikacje umożliwiają pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań Klientów oraz zrozumienie zarówno prawnych, jak i biznesowych aspektów powierzanych nam spraw.

NASZ ZESPÓŁ

JoannaWasilewskaJOANNA WASILEWSKA – radca prawny – właściciel, osoba zarządzająca kancelarią. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu ukończyła  w 1999 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw i prowadzeniu sporów sądowych. Jest wyspecjalizowanym konsultantem z zakresu prawa pracy i prawa ochrony danych osobowych.  Posiada uprawnienia Inspektora Ochrony danych Osobowych.  Doradza  i prowadzi  procesy restrukturyzacyjne u przedsiębiorców.

Posługuje się językiem angielskim, w tym prawniczym (certyfikat TOLES)

 

 

 

 

 

KATARZYNA SZWICHTENBERG – radca prawny – ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz filologię angielską w Nauczycielskim Kolegium Języka Angielskiego w Koszalinie. W latach 2012-2015 odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie, zakończoną egzaminem zawodowym w 2016 r. Specjalizuje się w sprawach z zakresu odszkodowań. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych oraz we wspieraniu przedsiębiorców w zakresie prawa spółek, prawa cywilnego i prawa pracy. Biegle mówi po angielsku. Posiada stwierdzoną certyfikatem znajomość prawniczego języka angielskiego. 

 

 

 

 

 

 

JerzyMuszynskiJERZY MUSZYŃSKI – Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Ukończył studia licencjackie oraz magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku administracja oraz studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada doświadczenie z zakresu prawa administracyjnego w szczególności prawa cudzoziemców. Interesuje się prawem pracy, prawem cywilnym oraz prawem nowych technologii. Biegle włada językiem angielskim w tym prawniczym (TOLES) oraz językiem włoskim (poziom b2).